14 lutego 2019

NIEAKTUALNE: Konferencja Regionalna ” Edukacja w informatyce” – PGE Narodowy – WARSZAWA – 11 marca 2019 r.

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji – Narodowa Agencja Programu Erasmus+ zaprasza w dniu 11 marca 2019 r. (poniedziałek) na PGE Narodowy, Warszawa na konferencję regionalną „Edukacja w informatyce”. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Zaprezentowana zostanie jakościowa zmiana w edukacji, wynikająca z podstawy programowej w zakresie wykorzystania nowych technologii w nauczaniu. Uczestnicy będą mogli zapoznać się również z ofertą programów cyfryzacji dla szkół. Sesje tematyczne poświęcone będą praktycznemu wykorzystaniu nowych technologii w edukacji. Jedna z sesji odbędzie się w Mobilnym Centrum Edukacyjnym FRSE – nowoczesnej ciężarówce edukacyjnej i przestrzeni dydaktycznej dla nauczycieli, których zapraszamy do świata wirtualnej nauki.

Dla wszystkich uczestników będzie dostępny punkt informacyjny Erasmus+, programu z którego w ciągu siedmiu lat skorzysta 4 mln osób w całej Europie oraz 125 tysięcy instytucji.

Konferencja skierowana jest do dyrektorów szkół i nauczycieli każdego szczebla edukacyjnego, przedstawicieli Ośrodków Doskonalenia Nauczycieli oraz koordynatorów ds. innowacji.

Rejestracja

Szczegółowe informacje w załączniku

Załączniki

Edukacja w informatyce
Data: 2019-02-14, rozmiar: 2 MB