Kategoria: Aktualności

8 listopada 2018

Konkurs Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty pt. „Kartka Bożonarodzeniowa”

Zachodniopomorski Kurator Oświaty ogłasza konkurs plastyczny pt. „Kartka Bożonarodzeniowa”. Konkurs adresowany jest do dzieci objętych wychowaniem przedszkolnym z  województwa zachodniopomorskiego.

Celem konkursu jest przedstawienie przez młodych artystów tradycji, symboli i atmosfery Świąt Bożego Narodzenia. (więcej…)

Załączniki

Regulamin konkursu
Data: 2018-11-08, rozmiar: 16 KB
Załączniki nr 1 i 2
Data: 2018-11-08, rozmiar: 18 KB
13 listopada 2018

Obchody 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości w SP w Widuchowej

10 listopada br., w Szkole Podstawowej w Widuchowej, odbyła się uroczysta akademia z okazji obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości.

W wydarzeniu uczestniczyli Zachodniopomorski Wicekurator Oświaty pan Jerzy Sołtysiak oraz wizytator w Wydziale Kształcenia Ogólnego i Specjalnego pani Katarzyna Wyrobek – Korżak. (więcej…)

13 listopada 2018

Wieczornica w SP nr 1 w Gryfinie

9 listopada br., w Szkole Podstawowej nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Gryfinie, odbyła się wieczornica z okazji 100-lecia odzyskania Niepodległości przez Polskę.

W uroczystości wzięli udział Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Edukacji Narodowej pan Maciej Kopeć oraz Zachodniopomorski Wicekurator Oświaty pan Jerzy Sołtysiak. (więcej…)

9 listopada 2018

SP nr 14 w Szczecinie otrzymała imię Danuty Szyksznian

9 listopada br., w Szkole Podstawowej nr 14 w Szczecinie, odbyła się uroczystość nadania imienia Danuty Szyksznian.

W wydarzeniu uczestniczył Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Edukacji Narodowej pan Maciej Kopeć oraz Zachodniopomorski Wicekurator Oświaty pan Jerzy Sołtysiak. (więcej…)