Kategoria: Aktualności

22 maja 2018

Gala Finałowa VII Przetwornika

22 maja 2018r. w sali widowiskowej MOK w Policach odbyła się Gala Finałowa VII Przetwornika. W uroczystości wziął udział Zachodniopomorski Wicekurator Oświaty pan Jerzy Sołtysiak oraz pani Agnieszka Stroynowska – starszy wizytator Wydziału Kształcenia Ogólnego i Specjalnego Kuratorium Oświaty w Szczecinie.

(więcej…)

21 maja 2018

Wojewódzkie Obchody Dnia Strażaka

19 maja br., w Myśliborzu, odbyły się Wojewódzkie Obchody Dnia Strażaka. W wydarzeniu wzięła udział Zachodniopomorski Kurator Oświaty pani Magdalena Zarębska – Kulesza. (więcej…)

19 maja 2018

Gala Wolontariatu Chorągwi Zachodniopomorskiej ZHP

19 maja 2018r. w Sali Opery na Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie odbyła się Gala Wolontariatu Chorągwi Zachodniopomorskiej ZHP z okazji 100-lecia Związku Harcerstwa Polskiego oraz podsumowania Turnieju Gromad i Drużyn Chorągwi Zachodniopomorskiej ZHP o tytuł „Złotego Słoneczka” i „Złotej Lilijki”.

(więcej…)

22 maja 2018

Wieczornica „Dar Wolności” w Stargardzie

18 maja br. w Kolegiacie pw. NMP Królowej Świata w Stargardzie odbyła się wieczornica „Dar Wolności” przygotowana przez uczniów szkół, przedszkoli i ośrodków oświatowych z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości pod Narodowym Patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy.

(więcej…)

19 maja 2018

IV Wojewódzki Konkurs Udzielania Pierwszej Pomocy

18 maja 2018 r. odbył się finał Czwartego Wojewódzkiego Konkursu Udzielania Pierwszej Pomocy Przedmedycznej dla Młodzieży Gimnazjalnej w Szczecinie, zorganizowanego przez Szkołę Podstawową z Oddziałami Integracyjnymi nr 21 w Szczecinie razem z Wydziałem Zdrowia Publicznego Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego.  

(więcej…)

18 maja 2018

Krzywińska Liga Biegów Przełajowych

18 maja, na boisku w Krzywinie, odbyła się 43. Krzywińska Liga Biegów Przełajowych pod Honorowym Patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty pani Magdaleny Zarębskiej – Kuleszy. (więcej…)