Kategoria: Aktualności

18 stycznia 2019

Zaproszenie do wzięcia udziału w konkursie na projekt znaczka pocztowego dotyczącego obchodów setnej rocznicy powstania Polskiego Czerwonego Krzyża

Szanowni Państwo
Dyrektorzy szkół podstawowych i gimnazjów
z województwa zachodniopomorskiego,

zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie (więcej…)

Załączniki

Regulamin Konkursu
Data: 2019-01-18, rozmiar: 316 KB
Załącznik nr 1 Karta zgłoszenia
Data: 2019-01-18, rozmiar: 37 KB
Załącznik nr 2 Oświadczenie
Data: 2019-01-18, rozmiar: 15 KB
18 stycznia 2019

Zaproszenie do wzięcia udziału w konkursie pt. „Moje spotkanie z PCK”

Szanowni Państwo
Dyrektorzy szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych
z województwa zachodniopomorskiego,

zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie pt. „Moje spotkanie z PCK”, którego organizatorami są Zachodniopomorski Kurator Oświaty pani Magdalena Zarębska – Kuleszaoraz Dyrektor Zachodniopomorskiego Oddziału Okręgowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Szczecinie pani Joanna Łaskarzewska. (więcej…)

Załączniki

Regulamin Konkursu
Data: 2019-01-18, rozmiar: 297 KB
Załącznik nr 1 Karta zgłoszenia
Data: 2019-01-18, rozmiar: 35 KB
Załącznik nr 2 Oświadczenie
Data: 2019-01-18, rozmiar: 15 KB
18 stycznia 2019

Kuratorium Oświaty, ZOO PCK oraz Poczta Polska w Szczecinie zawarły porozumienie

18 stycznia br., w siedzibie Zachodniopomorskiego Oddziału Okręgowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Szczecinie, odbyła się konferencja prasowa z udziałem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty pani Magdaleny Zarębskiej – Kuleszy, Dyrektora ZOO PCK w Szczecinie pani Joanny Łaskarzewskiej oraz Dyrektora Regionu Sieci Poczty Polskiej w Szczecinie pana Józefa Sekuły. (więcej…)

16 stycznia 2019

Koncert charytatywny pt. „Z wizytą w Betlejem”

16 stycznia br., w Szkole Przysposabiającej do Pracy w Siedlicach, odbył się koncert charytatywny pt. „Z wizytą w Betlejem”. Organizatorem wydarzenia było Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną, Ruchową i z Autyzmem w Resku, które sprawuje Patronat Honorowy nad Zespołem Szkół Niepublicznych w Radowie Wielkim. (więcej…)

11 stycznia 2019

Komunikat Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

Dyrektorzy przedszkoli, szkół/placówek
województwa zachodniopomorskiego

Mając na uwadze sytuację w przedszkolach i szkołach/placówkach, która wskazuje, że wystąpiła duża absencja chorobowa nauczycieli, przypominam, że rodzice mają prawo posłać swoje dzieci do przedszkoli, szkół/placówek (więcej…)

10 stycznia 2019

Wyniku Rankingu Liceów i Techników Perspektywy 2019

Serdecznie gratulujemy XIII Liceum Ogólnokształcącemu w Szczecinie zajęcia II miejsca w XXI Ogólnopolskim Rankingu Liceów i Techników Perspektywy 2019.

Najlepszym technikum w województwie zachodniopomorskim okazało się Technikum Elektryczno – Elektroniczne w Zespole Szkół Elektryczno – Elektronicznych im. prof. M. T. Hubera w Szczecinie, które uplasowało się na 19. miejscu w kraju. (więcej…)