Kategoria: Aktualności

16 sierpnia 2019

Zaproszenie do wzięcia udziału w Wojewódzkim Okrągłym Stole Edukacyjnym

29 sierpnia br., o godzinie 10.00, w Sali Rycerskiej Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego, odbędą się obrady Wojewódzkiego Okrągłego Stołu Edukacyjnego, zorganizowane z inicjatywy Prezesa Rady Ministrów pana Mateusza Morawieckiego.

Organizacja Wojewódzkiego Okrągłego Stołu Edukacyjnego to realizacja jednego z postulatów zgłoszonych podczas posiedzeń Ogólnopolskiego Okrągłego Stołu Edukacyjnego, które odbywały się od kwietnia do czerwca w Warszawie.

Do obrad w pracach WOSE zapraszamy m.in.: dyrektorów szkół, nauczycieli, przedstawicieli samorządów uczniowskich, przedstawicieli rad rodziców, przedstawicieli samorządów, przedstawicieli reprezentatywnych związków zawodowych, przedstawicieli pracodawców czy przedstawicieli organizacji pozarządowych działających na rzecz oświaty.

Wszystkich zainteresowanych rekrutacją do WOSE prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Na zgłoszenia czekamy do 21 sierpnia.

 

 

13 sierpnia 2019

Akcja „Przerwany marsz…” – aktualizacja

Razem z organizatorami projektu – Stowarzyszeniem Dumni z Polski – zachęcamy do zgłaszania się do akcji „Przerwany Marsz”. Każdy podmiot – szkoła, placówka oraz instytucja, który pragnie uczcić pamięć Polskich Dzieci Wojny może zapoznać się ze szczegółami przedsięwzięcia na dedykowanej stronie internetowej: www.przerwanymarsz.pl oraz dokonać swojej rejestracji poprzez prosty formularz elektroniczny zamieszczony na niej. (więcej…)

30 lipca 2019

Przedłużenie naboru do czwartej kadencji RDiM

W związku ze zmienionymi w stosunku do lat ubiegłych zasadami dotyczącymi przygotowania dokumentów aplikacyjnych do Rady Dzieci i Młodzieży i zgłaszanymi w tym zakresie pytaniami, do 20 sierpnia br. przedłużony został nabór do czwartej kadencji Rady Dzieci i Młodzieży Rzeczypospolitej Polskiej przy Ministrze Edukacji Narodowej. (więcej…)

Załączniki

Formularz zgłoszeniowy
Data: 2019-07-30, rozmiar: 84 KB
18 lipca 2019

Wojewódzkie Obchody Święta Policji

17 lipca br. w Wałczu odbyły się wojewódzkie obchody setnej rocznicy powołania Policji Państwowej, połączone z otwarciem nowej siedziby Komendy Powiatowej Policji w Wałczu.

W wydarzeniu uczestniczył Zachodniopomorski Wicekurator Oświaty pan Bogusław Ogorzałek. (więcej…)

12 lipca 2019

Rekrutacja na rok szkolny 2019/2020 – konferencja prasowa Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

12 lipca br. w Kuratorium Oświaty w Szczecinie odbyła się konferencja prasowa Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty pani Magdaleny Zarębskiej – Kuleszy.

Podczas konferencji kurator przedstawiła bieżącą sytuację dotyczącą rekrutacji do szkół średnich na rok szkolny 2019/2020. (więcej…)

Załączniki

31 lipca 2019

Ogłoszenie o drugim naborze kandydatów na stanowisko doradcy metodycznego

Ogłoszenie o naborze kandydatów na stanowisko doradcy metodycznego dla nauczycieli szkół i placówek oświatowych znajdujących się na terenie województwa zachodniopomorskiego.

Kuratorium Oświaty w Szczecinie ogłasza nabór kandydatów na stanowisko doradcy metodycznego zachodniopomorskich szkół i placówek oświatowych w następujących obszarach wspomagania (więcej…)

Załączniki

Ogłoszenie o naborze
Data: 2019-07-31, rozmiar: 1 MB
Wniosek na nabór na stanowisko doradcy
Data: 2019-07-31, rozmiar: 37 KB