2 grudnia 2020

PHO3NIX ACTIVE SCHOOL dla Szkół Podstawowych

Fundacja Pho3nix organizuje na rzecz rozwoju sportu wśród uczniów ogólnopolską akcję- PHO3NIX ACTIVE SCHOOL dla Szkół Podstawowych

Projekt pod patronatem PKOL będzie składał się ze sportowych wyzwań, podczas których uczniowie reprezentując za równo siebie, jaki i szkołę będą mogli wygrać nagrody rzeczowe, a także finansowe na sprzęt sportowy dla swojej szkoły.

Szczegóły akcji znajdują się w w PREZENTACJI AKCJI [LINK].

Aby potwierdzić uczestnictwo Szkoły w projekcie Pho3nix Active School należy wypełnić formularz uczestnictwa umieszczony poniżej. Po wypełnieniu formularza, z dyrekcją zgłoszonej Szkoły skontaktuje się koordynator projektu, który przedstawi harmonogram działania i odpowie na ewentualne pytania, pojawiające się na tym etapie współpracy.

Link do formularza: [LINK]

PHO3NIX ACTIVE SCHOOL to projekt, który będzie mógł być realizowany przez szkoły zarówno podczas trwającej nauki stacjonarnej, jak i zdalnej, więc liczymy na aktywny udział i gwarantuje wsparcie członków fundacji na każdym etapie działania!

Udostępniono również  interaktywny kanał sportowy na platformie YouTube, który może służyć, jako wsparcie nauczycieli wychowania fizycznego w ramach zajęć zdalnych, a także pomóc rodzicom w aktywnym spędzaniu czasu ich dzieci.