16 listopada 2020

„Jutro w szkole. Szkoła jutra”

Fundacja Orange zaprasza do obejrzenia relacji z wydarzenia on-line pn. „Jutro w szkole. Szkoła jutra”, które było odpowiedzią na aktualne problemy i wyzwania dotyczące edukacji zdalnej w Polsce. Wydarzenie to było adresowane do nauczycielek i nauczycieli, środowisk edukacyjnych, a także wszystkich tych, którym troska o polską szkołę leży mocno na sercu. Relację wideo z wydarzenia można obejrzeć na stronie internetowej.

Odzew i zainteresowanie, z jakimi spotkała się konferencja, zainspirowała do stworzenia obszernej publikacji pt.: „Jutro w szkole. Szkoła jutra”, do zapoznania się z którą gorąco zapraszamy. Jest ona dostępna pod tym linkiem: Jutro_w_szkole._Szkoła_jutra.

Fundacja Orange od piętnastu lat działa na rzecz nowoczesnej edukacji dzieci i młodzieży. Uczy najmłodszych, jak używać technologii mądrze i kreatywnie, aby mogli w pełni rozwijać swój potencjał i kompetencje niezbędne w przyszłości. W rozwoju umiejętności cyfrowych wspieramy też nauczycieli i rodziców. Szczegółowe informacje na temat naszych projektów i bieżących aktywności można znaleźć na stronie Fundacji.