1 maja 2023

Życzenia Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty dla maturzystów

Przed maturzystami bardzo ważne wydarzenie. Już 4 maja przystąpią do egzaminu dojrzałości. Z tej okazji Katarzyna Koszewska – Zachodniopomorski Kurator Oświaty życzy tegorocznym abiturientom osiągnięcia jak najlepszych wyników.

Drodzy Maturzyści szkół województwa zachodniopomorskiego!

Przystępujecie do egzaminu maturalnego – egzaminu, który nie tylko podsumowuje Waszą dotychczasową naukę, ale jest też swoistą przepustką do dorosłości.

Jestem przekonana, że wiedza i kompetencje, jakie zdobyliście podczas całego cyklu edukacji, pozwolą Wam podejmować mądre i dojrzałe decyzje dotyczące dalszego rozwoju oraz realizować własne marzenia.

Życzę Wam jak najlepszych wyników na egzaminach, a także wytrwałości, spokoju i koncentracji. Życzę Wam również odwagi i mądrości w podejmowaniu życiowych decyzji. Realizujcie się. Niech to, co trudne przychodzi Wam z łatwością, a to co niewykonalne niech będzie dla Was jedynie drobną przeszkodą na drodze do sukcesów.

Dziękuję Waszym Rodzicom, Wychowawcom, Nauczycielom i Dyrektorom za trud codziennej troski o Waszą przyszłość, za dbałość o Wasz rozwój, za to że są razem z Wami w dniach egzaminów. Pamiętajcie o nich, kiedy już opuścicie mury Waszych szkół. Oni też są cząstką Waszych osiągnięć.

Trzymam za Was kciuki! 

Powodzenia na maturze!

 

Zachodniopomorski Kurator Oświaty 

Katarzyna Koszewska

Wideo

Życzenia dla Maturzystów