18 stycznia 2019

Zaproszenie do wzięcia udziału w konkursie pt. „Moje spotkanie z PCK”

Szanowni Państwo
Dyrektorzy szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych
z województwa zachodniopomorskiego,

zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie pt. „Moje spotkanie z PCK”, którego organizatorami są Zachodniopomorski Kurator Oświaty pani Magdalena Zarębska – Kulesza oraz Dyrektor Zachodniopomorskiego Oddziału Okręgowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Szczecinie pani Joanna Łaskarzewska.

Konkurs skierowany jest do uczniów szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych z województwa zachodniopomorskiego i polega na przygotowaniu materiału filmowego, którego tematem będzie „Moje spotkanie z PCK”.

Celem przedsięwzięcia jest popularyzacja wśród dzieci i młodzieży zachodniopomorskich szkół i placówek oświatowych wiedzy na temat działań Polskiego Czerwonego Krzyża na przestrzeni 100 lat, edukacja prozdrowotna dzieci i młodzieży, w tym promocji zdrowia i zdrowego stylu życia, udzielania pierwszej pomocy, promocja honorowego krwiodawstwa i wolontariatu oraz uczczenie setnej rocznicy powstania PCK – obchody odbywają się pod hasłem „Od 100 lat wszędzie dla wszystkich”.

Wierzymy, że zechcą Państwo przyłączyć się do podjętych przez nas działań związanych z popularyzacją idei Polskiego Czerwonego Krzyża.

W załączniku znajdują się Regulamin Konkursu wraz z Kartą zgłoszenia i Oświadczeniem.

Załączniki

Regulamin Konkursu
Data: 2019-01-18, rozmiar: 297 KB
Załącznik nr 1 Karta zgłoszenia
Data: 2019-01-18, rozmiar: 35 KB
Załącznik nr 2 Oświadczenie
Data: 2019-01-18, rozmiar: 15 KB