10 listopada 2020

Uczysz przedmiotów związanych z biznesem? Zgłoś się do konkursu!

Obecny czas jest dość trudny dla nas wszystkich – również dla nauczycieli i wykładowców. Home office, natłok pracy, zamknięcie w czterech ścianach często sprawia, że zapominają o tym, aby docenić siebie i swoje osiągnięcia. A przecież jest to tak ważne! Zwłaszcza teraz.

Fundacja Przedsiębiorczości Revas szuka Bohatera Biznesu. Konkurs skierowany jest do nauczycieli i wykładowców, którzy na co dzień zarażają pasją do przedsiębiorczości i inspirują uczniów/studentów do wkroczenia na rynek!

Przedstaw swój sukces

„Dla mnie Bohater Biznesu to nie tylko osoba, która odnosi wraz z uczniami czy studentami sukcesy w prestiżowych konkursach. To przede wszystkim nauczyciel lub wykładowca, który potrafi zaciekawić i zaangażować swoich słuchaczy.” – tłumaczy Elżbieta Szczepaniak, Prezes Fundacji.

Właśnie dlatego każdy może być Bohaterem na swój sposób.  Odpowiedzi na pytanie konkursowe „Dlaczego uważasz, że jesteś dobrym nauczycielem przedsiębiorczości/wykładowcą biznesu?” na pewno będą bardzo zróżnicowane. I bardzo dobrze! Każdy jest niepowtarzalny i rozpatruje swoje sukcesy w różnych aspektach.

Rejestracja

Laureaci zostaną wyłonieni w dwóch kategoriach: Nauczyciel oraz Nauczyciel akademicki. Rejestracji w konkursie można dokonać poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie: http://bit.ly/BohaterBiznesuFPR do 15 listopada 2020.

Zdecydujesz się na powalczenie o tytuł? 😊

Dlaczego warto?

Wszyscy wiemy, że w konkursach nie chodzi o nagrodę, ale o zdobycie tytułu! Jeżeli jednak sam tytuł „Bohatera Biznesu” kogoś nie przekonuje to może przekona go fakt, że w pakiecie otrzyma dodatkowo gadżety – m.in. specjalną bluzę Bohatera (Limitowana Edycja!) czy słuchawki bezprzewodowe.

 

Zachęcamy do udziału w konkursie. Więcej informacji na stronie http://bit.ly/BohaterBiznesuFPR

 

Partnerem konkursu jest Revas – Branżowe Symulacje Biznesowe.