24 marca 2022

Webinarium pt. „Od uchodźctwa do integracji lub adaptacji w polskim systemie edukacji – apteczka pierwszej pomocy dla dyrektora”

Zachodniopomorska Kurator Oświaty zaprasza do udziału w webinarium pt. „Od uchodźctwa do integracji lub adaptacji w polskim systemie edukacji – apteczka pierwszej pomocy dla dyrektora”, które odbędzie się 29 marca br., o godzinie 10.00, na platformie MS Teams. Przedsięwzięcie skierowane jest do dyrektorów publicznych szkół podstawowych i liceów ogólnokształcących.

Na czerwonym tle, w lewym górnym rogu logotyp Kuratorium Oświaty w Szczecinie. W lewym dolnym rogu tekst "29 marca 2022 r. godz. 10:00 MS Teams". W prawym górnym rogu tekst "Webinarium "Od uchodźctwa do integracji lub adaptacji w polskim systemie edukacji - apteczka pierwszej pomocy dla dyrektora". W prawym dolnym rogu zdjęcie apteczki.

Rejestracja do udziału w wydarzeniu

Zgłoszenia przyjmowane są poprzez formularz zgłoszeniowy. Po dokonaniu rejestracji, na wskazany w formularzu adres e-mail, najpóźniej w poniedziałek 28 marca zostanie wysłany link do zalogowania się na platformie MS Teams.

O udziale w webinarium decyduje kolejność zgłoszeń.

W załączniku znajduje się plan przedsięwzięcia.

Załączniki

Plan webinarium
Data: 2022-03-24, rozmiar: 298 KB