24 maja 2018

Przedszkolaki tańczyły dla Niepodległej

24 maja Publiczne Przedszkola Gminy Police zaprezentowały się na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach, tańcząc dla Niepodległej. 

Przedszkolaki podziwiała Zachodniopomorska Kurator Oświaty pani Magdalena Zarębska – Kulesza wraz ze Starszym Wizytatorem Wydziału Kształcenia Ogólnego i Specjalnego Kuratorium Oświaty w Szczecinie panią Iwoną Matyjanowską. Każde przedszkole zostało uhonorowane prezentem.

W wydarzeniu wziął także udział Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Edukacji Narodowej pan Maciej Kopeć.

Na scenie MOK w Policach zaprezentowały się: Przedszkole Publiczne nr 1 „Calineczka” w tańcu „Polonez”, Przedszkole Publiczne nr 5 im. Wandy Chotomskiej w tańcu „Dla biało – czerwonej”, „Leśne” Przedszkole Publiczne nr 6 w tańcu „Kujawiak” i „Taniec flagi”, „Bajkowe” Przedszkole Publiczne nr 8 w tańcu „Polka warszawska”, Przedszkole Publiczne nr 9 „Tęczowa kraina” w tańcu „Krakowiak”, Przedszkole Publiczne nr 10 w składance tańców ludowych, Przedszkole Publiczne nr 11 w tańcu „Krzesany”, Przedszkole Publiczne w Tanowie w aranżacji do Walca Chopina, Przedszkole Publiczne w Trzebieży w tańcu „Polonez” oraz Punkt Przedszkolny w Mierzynie w tańcu „Krakowiak”.