22 grudnia 2023

Odbiór aktów nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela dyplomowanego

Poniżej przekazujemy informację odnośnie odebrania aktów nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela dyplomowanego. Komunikat dotyczy nauczycieli, którzy złożyli wnioski do końca października 2023 r.

 

Kuratorium Oświaty w Szczecinie

Nauczyciele zatrudnieni w szkołach i placówkach w Szczecinie oraz w Świnoujściu, a także w powiatach: goleniowskim, gryfińskim, gryfickim, kamieńskim, łobeskim, myśliborskim, polickim, pyrzyckim, stargardzkim można mogą odebrać akty osobiście lub poprzez pisemnie upoważnioną osobę w siedzibie Kuratorium Oświaty w Szczecinie, ul. Wały Chrobrego 4, pokój 17, od dnia 27 grudnia 2023 r. w godz. od 8.00 do 15.00.

Delegatura Kuratorium Oświaty w Koszalinie

Nauczyciele zatrudnieni  w szkołach i placówkach w Koszalinie, a także w powiatach: białogardzkim, kołobrzeskim, koszalińskim, sławieńskim, szczecineckim, świdwińskim mogą odebrać akty osobiście lub poprzez pisemnie upoważnioną osobę w siedzibie Delegatury Kuratorium Oświaty w Koszalinie, ul. Gen. Władysława Andersa 34, pokój 260, od dnia 28 grudnia 2023 r. w godz. od 8.00 do 15.00.

Oddział zamiejscowy Delegatury w Koszalinie z siedzibą w Wałczu

Nauczyciele zatrudnieni w szkołach i placówkach w Wałczu, a także w powiatach: drawskim i wałeckim mogą odebrać akty osobiście lub poprzez pisemnie upoważnioną osobę w siedzibie Oddziału zamiejscowego Delegatury w Koszalinie z siedzibą w Wałczu, ul. Bydgoska 50, pokój 110, od dnia 28 grudnia 2023 r. w godz. od 8.00 do 15.00.