4 czerwca 2019

Uroczystość podsumowania konkursów przedmiotowych Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty oraz konkursu „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego” w roku szkolnym 2018/2019

Szanowni Państwo,

Informujemy, że uroczystości wręczenia nagród laureatom konkursów przedmiotowych oraz konkursu „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego” organizowanych w roku szkolnym 2018/2019 odbędą się:

  • 11 czerwca 2019 r. w SZCZECINIE w Szkole Podstawowej nr 35 w Szczecinie przy ul. Świętoborzyców 40:

    o godzinie 09:00 dla laureatów gimnazjów z Miasta Szczecin oraz laureatów szkół podstawowych i gimnazjów z terenu powiatów: goleniowskiego, gryfińskiego, polickiego i stargardzkiego;
    o godzinie 12:00 dla laureatów szkół podstawowych z Miasta Szczecin oraz laureatów szkół podstawowych i gimnazjów z terenu powiatów: choszczeńskiego, gryfickiego, kamieńskiego, łobeskiego, myśliborskiego, pyrzyckiego oraz miasta Świnoujście.

  • 12 czerwca 2019 r. w KOSZALINIE o godz. 11:00 w hali sportowej VI Liceum Ogólnokształcącego w Koszalinie przy ul. Dąbka 1 dla laureatów ze szkół podstawowych i gimnazjów z powiatów: białogardzkiego, drawskiego, kołobrzeskiego, sławieńskiego, szczecineckiego, świdwińskiego, wałeckiego oraz miasta Koszalin i powiatu koszalińskiego.