7 października 2021

„You Can Dance – Nowa Generacja” – weź udział w konkursie!

„You Can Dance – Nowa Generacja” to rodzinny program propagujący taniec, w którym uczestniczą uzdolnione dzieci w wieku 8-13 lat. W ramach działań edukacyjnych TVP zorganizowała konkurs dla uczniów wszystkich szkół podstawowych w Polsce, nawiązujący bezpośrednio do tego programu. Głównym celem konkursu jest promocja aktywności fizycznej wśród dzieci. Minister Edukacji i Nauki objął tę inicjatywę patronatem honorowym.

Po prawej stronie młodzież w tanecznych pozach. Po lewej stronie tekst: „You Can Dance – Nowa Generacja” – weź udział w konkursie!

Zadanie konkursowe

Zadanie skierowane do dzieci i młodzieży polega na zebraniu grupy uczniów w swojej klasie i nagraniu filmu ze wspólnego występu. Nagranie należy wysłać mailem pod adres badzmyrazem@tvp.pl. Wybrane filmiki będzie można obejrzeć m.in. w niedzielnych wydaniach programu „Pytanie na śniadanie” na antenie TVP.

Nagrody

Organizatorzy przewidzieli wyjątkowe nagrody dla najlepszych uczestników. Zdobywca 1. miejsca otrzyma 25 000 zł, 2. miejsca – 15 000 zł, a za miejsce 3. – 10 000 zł. Dodatkowo autorów najciekawszego filmiku odwiedzą w szkole Ida Nowakowska, Roksana Węgiel i Agustin Egurrola. Wizytę w szkole oraz filmik będzie można obejrzeć w finałowym odcinku programu „You Can Dance – Nowa Generacja”.

Terminy

Czas trwania konkursu: do 15 listopada 2021.

Czas nadsyłania filmików: do 8 listopada 2021.

Kryteria wyłaniania zwycięzców:

  1. Filmiki przesyłane na adres mailowy będą filtrowane pod względem zgodności z regulaminem przez zespół TVP. Bądźmy Razem i udostępniane w postach na facebooku @youcandancetvp.
  2. Nagrody zostaną przyznane autorom filmików, które zdobędą najwięcej reakcji „lubię to” na facebooku @youcandancetvp.
  3. Filmiki przekazane do emisji w programie „Pytanie na śniadanie” zostaną wyselekcjonowane przez komisję konkursową, w skład której wejdą 3 osoby z zespołu TVP. Bądźmy Razem oraz uzyskają rekomendację jury programu You can dance!

Szczegółowe informacje na temat konkursu oraz regulamin znajdują się na stronie programu https://youcandance.tvp.pl/ oraz w mediach społecznościowych:

https://www.facebook.com/youcandancetvp

https://www.instagram.com/youcandancetvp/

https://www.tiktok.com/@youcandancetvp

Powodzenia!