Liceum Ogólnokształcące nr X im. Stefanii Sempołowskiej we Wrocławiu zaprasza do wzięcia udziału w XIX edycji Ogólnopolskiego Turnieju Reportażu im. Wandy Dybalskiej, skierowanego do uczniów szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych.
Niezbędne materiały dotyczące Turnieju znajdują się na stronie www.TurniejReportazu.pl oraz na Facebooku.
Organizatorzy czekają na prace do 30 listopada.
W załączeniu Formularz zgłoszeniowy oraz Regulamin Turnieju.
