17 września 2019

XIX edycja Ogólnopolskiego Turnieju Reportażu im. Wandy Dybalskiej

Liceum Ogólnokształcące nr X im. Stefanii Sempołowskiej we Wrocławiu zaprasza do wzięcia udziału w XIX edycji Ogólnopolskiego Turnieju Reportażu im. Wandy Dybalskiej, skierowanego do uczniów szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych.

Niezbędne materiały dotyczące Turnieju znajdują się na stronie www.TurniejReportazu.pl oraz na Facebooku.

Organizatorzy czekają na prace do 30 listopada.

W załączeniu Formularz zgłoszeniowy oraz Regulamin Turnieju.

Załączniki

Plakat
Data: 2019-09-17, rozmiar: 2 MB
Formularz
Data: 2019-09-17, rozmiar: 79 KB
Regulamin
Data: 2019-09-17, rozmiar: 166 KB