Kategoria: Aktualności

1 lipca 2024

Ogłoszenie o naborze kandydatów na stanowisko doradcy metodycznego na rok szkolny 2024/2025 – 3 nabór

Zachodniopomorski Kurator Oświaty ogłasza kolejny nabór na stanowisko doradcy metodycznego dla nauczycieli szkół i placówek oświatowych na terenie województwa zachodniopomorskiego na rok szkolny 2024/2025 – 3 nabór. (więcej…)

Załączniki

21 czerwca 2024

Rok szkolny 2023/2024 zakończony

21 czerwca 2024 r. Zachodniopomorski Kurator Oświaty Paweł Palczyński, Dyrektor Wydziału Wspierania Edukacji, Analiz i Strategii Iwona Rydzkowska wspólnie z Ministrem Sportu i Turystyki Panem Sławomirem Nitrasem wzięli udział w zakończeniu roku szkolnego 2023/2024. (więcej…)

6 czerwca 2024

Ruszył nabór do Rady Dzieci i Młodzieży przy Rzeczniczce Praw Dziecka

W Dzień Dziecka, 1 czerwca, wystartowała rekrutacja do Rady, która stanie się organem eksperckim dla Rzecznika Praw Dziecka. Nabór potrwa do 30 czerwca ! (więcej…)

Załączniki

25 czerwca 2024

Konferencja dla MOW i organów prowadzących

19 czerwca 2024 r. w siedzibie Pałacu Młodzieży – Pomorskim Centrum Edukacji w Szczecinie odbyła się konferencja dla dyrektorów młodzieżowych ośrodków wychowawczych i przedstawicieli organów prowadzących z udziałem pana Pawła Palczyńskiego – Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty. (więcej…)

19 czerwca 2024

Uroczyste zakończenie Akademii Młodego Prawnika

18 czerwca br. w budynku Rektoratu Uniwersytetu Szczecińskiego przy al. Papieża Jana Pawła II 22a odbyło się uroczyste zakończenie III edycji Akademii Młodego Prawnika. W imieniu Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty Pawła Palczyńskiego w wydarzeniu wzięła udział st. wizytator Daniela Arciszewska. (więcej…)

18 czerwca 2024

Wręczenie nagród w konkursach tematycznych Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

18 czerwca br. w Sali Rycerskiej Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Szczecinie odbyła się gala wręczenia nagród dla dzieci i młodzieży z województwa zachodniopomorskiego. Nagrody i dyplomy laureatom konkursu wręczył Zachodniopomorski Kurator Oświaty Paweł Palczyński, Dyrektor Archiwum Państwowego w Szczecinie dr hab. Krzysztof Kowalczyk oraz Dyrektor Archiwum Państwowego w Koszalinie Katarzyna Królczyk. (więcej…)

18 czerwca 2024

224 laureatów w konkursach przedmiotowych Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty nagrodzonych

W środę, 12 czerwca br. w Szkole Podstawowej nr. 35 im. Jana Pawła II w Szczecinie i 17 czerwca w Delegaturze Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Koszalinie odbyły się uroczystości wręczenia dyplomów i pamiątkowych medali laureatom konkursów przedmiotowych Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty.  Dyplomy i medale laureatom wręczył Paweł Palczyński  – Zachodniopomorski  Kurator Oświaty. (więcej…)

14 czerwca 2024

Festyn pt. „Witamy lato zdrowo i sportowo”

14 czerwca br. w ogrodzie Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego odbył się festyn „Witamy lato zdrowo i sportowo”, w którym miał przyjemność uczestniczyć Zachodniopomorski Kurator Oświaty Paweł Palczyński. (więcej…)