21 lutego 2024

Wolontariat w Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży w Niemczech

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży rekrutuje młodzież w wieku 18-26 lat, posługujących się językiem niemieckim (min. na poziomie A2) do swojego zespołu w dziale Koordynacji lub Referacie wspierania.

Zgłoszenia

Do 15 kwietnia na adres mailowy magdalena.zatylna@dpjw.org należy przesłać swoje CV oraz list motywacyjny w jednym pliku PDF, wpisując w tytule: Wolontariat Koordynacja 2024-2025_imię i nazwisko lub Wolontariat Referat Wspierania 2024-2025_imię i nazwisko w zależności od tego, w którym dziale chciałbyś/chciałabyś odbyć wolontariat.

Dodatkowe informacje

Szczegóły na temat oferty dostępne są na stronie internetowej PNWM

PNWM

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży to międzynarodowa organizacja powstała w 1991 roku mocą Umowy między Rządem Rzeczypospolitej Polskiej a Rządem Republiki Federalnej Niemiec o niemiecko-polskiej współpracy młodzieży.

Wspierają finansowo polsko-niemieckie spotkania młodzieży oraz organizują wydarzenia wspierające organizatorów tych wymian.

W pracy posługują się zarówno językiem polskim, jak i niemieckim. Będąc z nimi, możesz liczyć na wsparcie zarówno ze strony swojej mentorki, jak i innych współpracowników.