Instytut badawczy NASK zaprasza 6 listopada 2025 r. nauczycieli i dyrektorów placówek oświatowych na bezpłatne szkolenia z obszaru bezpieczeństwa w cyberprzestrzeni, których celem jest wyposażenie kadry pedagogicznej w wiedzę na temat aktualnych trendów z zakresu cyberbezpieczeństwa, w tym przeciwdziałania cyberprzemocy oraz nadużywania nowych technologii.
W tej edycji projektu, szkolenia zostaną wzbogacone o tematy, które pomogą podnieść kompetencje w opracowywaniu i wdrażaniu skutecznych polityk dotyczących cyberhigieny w szkołach.
Termin: 6 listopada 2025 r. (czwartek) godz.: 09.30 – 16:00
Miejsce: Pałac Młodzieży – Pomorskie Centrum Edukacji, Aula II piętro, al. Piastów 7, 70-327 Szczecin
Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
