9 października 2025

NIEAKTUALNE: Bezpłatne studia podyplomowe dla nauczycieli w zakresie nauczania matematyki w szkole podstawowej

Ministerstwo Edukacji Narodowej podpisało umowę z Uniwersytetem Warszawskim w sprawie  przygotowania i uruchomienia studiów podyplomowych – doskonalących – dla nauczycieli w zakresie nauczania matematyki w szkole podstawowej. Studia poprowadzi Szkoła Edukacji Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności i Uniwersytetu Warszawskiego.

Ogłoszony został nabór dla nauczycieli matematyki klas 4–8 szkoły podstawowej.

Zaoczne, roczne studia podyplomowe mają model hybrydowy: dwa zjazdy stacjonarnie w Warszawie, a dziewięć online.

Pierwszy zjazd: 24-26.10.2025 r.

Limit miejsc: 60

Szczegóły dotyczące rekrutacji i terminy zjazdów dostępne są:

Studia są  finansowane ze środków  Ministerstwa Edukacji Narodowej  i  są bezpłatne dla nauczycieli.