Kuratorium Oświaty w Szczecinie

Regionalny Przegląd Jasełek z udziałem Zachodniopomorskiego Wicekuratora Oświaty

31 stycznia br. w  Regionalnym Centrum Kultury w Kołobrzegu odbył się XIII Regionalny Przegląd Jasełek „Idą Kolędnicy.”

 

Kuratorium Oświaty w Szczecinie reprezentował Zachodniopomorski Wicekurator Oświaty pan Robert Stępień.

 

W wydarzeniu wzięli udział m. in.: Prezydent Miasta Kołobrzegu pan Jerzy Gromek, Członek Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego pani Anna Mieczkowska, Biskup pomocniczy diecezji koszalińsko – kołobrzeskiej Paweł Cieślik.

 

Przez dwa dni na scenie Regionalnego Centrum Kultury zaprezentowało  się 511 uczestników z szesnastu zespołów teatralnych z całego regionu.

 

Laureatami tegorocznego przeglądu zostało pięć zespołów teatralnych. Doceniono grupę „Promyk Nadziei” z Zespołu Szkół w Gościnie, „Czwóreczkę” z Kołobrzegu, „Magię słowa” z Kamienia Pomorskiego, „Wolińskie Aniołki” – uczniowie Szkoły Podstawowej nr 17 w Koszalinie, „Jedynaczkę” z Kołobrzegu. 

 

Grand Prix Przeglądu przyznano uczniom ze Szkoły Podstawowej w Malutkich Biesowicach za wzruszającą i pełną szczerości prezentację zatytułowaną „Pokłon”.

              

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Proszę pamiętać, że zawsze można zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności.

  Akceptuję pliki cookie na tej stronie.