3 września 2020

Koduj z Gigantami – bezpłatne warsztaty dla uczniów

Szanowni Państwo,

w dniach 12 – 13 oraz 19 – 20 września odbędzie się siódma edycja  Koduj z Gigantami. Z uwagi na wyjątkową sytuację wywołaną pandemią koronawirusa, oprócz warsztatów stacjonarnych, przewidziane są interaktywne zajęcia online w małych grupach.

Honorowe patronaty nad akcją objęli Ministerstwo Cyfryzacji oraz Ośrodek Rozwoju Edukacji, a także włodarze wszystkich miast, w których wydarzenie będzie się odbywać.

„Koduj z Gigantami” to wydarzenie o charakterze edukacyjnym, które jest doskonałą okazją do pogłębienia wiedzy o programowaniu i lepszego startu w przyszłość, a także bardziej świadomego korzystania z nowych technologii.

Warsztaty „Koduj z Gigantami” to połączenie dużej dawki wiedzy ze świetną zabawą. Podczas nich, dzieci już od 7 roku życia mogą spróbować własnych sił w programowaniu i zacząć tworzyć własne gry czy aplikacje.

 

Szczegółowy harmonogram i zakres tematyczny warsztatów znajduje się pod linkiem:

Warsztaty są całkowicie bezpłatne dla wszystkich uczestników. Jedynym warunkiem wzięcia udziału w warsztatach jest indywidualna rejestracja każdego z uczestników. Zapisów będzie można dokonywać od 1 września poprzez stronę internetową.