9 kwietnia 2020

Bezpłatne wsparcie dla użytkowników ClassFlow oraz webinary

Promethean to wiodący na świecie dostawca rozwiązań dla edukacji, firm szkoleniowych oraz biznesu, który od prawie 25 lat tworzy interaktywne oraz multimedialne produkty, używane w wielu sektorach rynku. Promethean w Polsce, skupiając się teraz na pomocy nauczycielom, do pracy zdalnej oferuje darmową platformę chmurową ClassFlow.

Platforma ClassFlow, to w całości i dożywotnio bezpłatne rozwiązanie, które wspomaga każdego Nauczyciela prowadzącego zajęcia i chcącego urozmaicić proces nauczania, która nie wymaga zakupu nowego sprzętu czy oprogramowania.

Zasoby na platformie takie jak np. lekcje, kartkówki czy testy można tworzyć samemu w ciekawy sposób, zachęcający uczestników do pracy. Można także skorzystać z gotowych materiałów umieszczonych nieodpłatnie przez innych Nauczycieli, a znajdujących się na ClassFlow.

Promethean zapewnia pełne i bezpłatne wsparcie dla osób korzystających z ClassFlow poprzez program „Ambasadorzy Promethean w Polsce”, kanał YouTube, gdzie można znaleźć filmy instruktażowe, także grupę na Facebooku „Dotykalscy – monitor w klasie”.

Promethean zaprasza również na bezpłatne webinary. Odbywać się będą co dwa tygodnie o godz. 18:00 naprzemiennie o ClassFlow i ActivInspire. Pierwszy z nich już 5 maja (ClassFlow), następny 19 maja (ActivInspire). Zaplanowane są również dwa kolejne: 2 czerwca (CF) i 16 czerwca (AI). Wszystkie webinary są tak zaplanowane, aby każdy chętny mógł z nich skorzystać, a czas ich trwania to 60 minut.

Szczegółowe informacje na stronie internetowej oraz Facebooku.

Zapytania można kierować również bezpośrednio na adres: robert.hubluk@prometheanworld.com