29 października 2020

Największy bezpłatny Konkurs Informatyczny Bóbr 2020

Tegoroczna edycja Konkursu Informatycznego Bóbr startuje już 9 listopada. Konkurs skierowany jest do szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych. Udział w konkursie jest bezpłatny, a ze względu na zdalną pracę wielu placówek – uczniowie będą mogli rozwiązywać zadania także z domu.

Konkurs Bóbr to świetna okazja do rozwoju nauczycieli, szkół, a przede wszystkim uczniów – szkół podstawowych i średnich – oraz do zdobycia cennej wiedzy, doświadczeń i umiejętności, które mogą być następnie wykorzystane jako narzędzie szybszej i skuteczniejszej nauki, ale też przy edukowaniu przyszłych specjalistów – informatyków, programistów i innych zawodów wykorzystujących nowoczesne oprogramowanie i technologię informacyjną i komunikacyjną. Bóbr nie jest kolejnym, nudnym konkursem edukacyjnym, lecz nowoczesną i realną szansą na rozwój młodych ludzi!

Organizacja konkursu w szkołach (a także w domu) jest bardzo prosta. Całość realizowana jest przy pomocy nowoczesnej platformy edukacyjnej Dzwonek.pl. Szkoły oraz uczniowie muszą jedynie założyć bezpłatne konta, a następnie się zarejestrować. Ważne, aby dokonać rejestracji w wymaganym terminie.

Rejestracja do Konkursu Bóbr 2020 trwa do 9 listopada, godz. 11:45

Więcej informacji na temat konkursu, szczegółowy harmonogram oraz rejestracja dostępna jest na stronie www.bobr.edu.pl. Na stronie znajdują się także informacje dla uczniów, którzy będą chcieli przystąpić do konkursu z domu. Poniżej znajdują się terminy poszczególnych kategorii Konkursu Bóbr.