30 stycznia 2023

XII Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników

XII Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników 2023 są organizowane przez V8 Team Sp. z o.o. oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie (MTP). Wydarzenie skierowane jest do szkół zawodowych i technicznych z całej Polski i objęte jest Patronatem Honorowym Ministra Edukacji i Nauki. 

Cel wydarzenia

Wydarzenie jest odpowiedzią na potrzeby branży motoryzacyjnej w zakresie szkolenia i przygotowania kadr dla branży. Głównym celem przedsięwzięcia jest krzewienie wiedzy technicznej związane z szeroko pojętą motoryzacją oraz zwiększenie dostępności i zaangażowania młodych mechaników w rozwój rynku. Warto wskazać, że inicjatywa ma charakter cykliczny.

Termin

Półfinały Mistrzostw odbędą się o godz. 12:00 10.03.2023 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich podczas Targów Edukacyjnych w Poznaniu na scenie głównej wydarzenia.

Wielka Gala Finałowa odbędzie się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w Hali nr4 3500m2 w czasie trwania Poznań Motor Show i Targów Techniki Motoryzacyjnej na, które utrzymają bezpłatne bilety wstępu Opiekunowie i Zespoły finalistów.

Szczegółowe informacje

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami na stronach:

– XII Ogólnopolskie Mistrzostwa Młodych Mechaników https://mistrzostwamechanikow.pl/

– Rejestracja na Stronie Akademii Młodego Mechanika https://akademiamlodegomechanika.pl/

Trwa od 10:30 16.01.2023 do 23:59 09.03.2023

Udział w Mistrzostwach jest BEZPŁATNY i możliwy w następujących kategoriach:

  • Młody Mechanik,
  • Młody Mechanik Pojazdów Ciężarowych,
  • Młody Mechanik Maszyn Rolniczych,
  • Elektromobilni,
  • Młody Mechanik Motocyklowy,
  • Młody Lakiernik.