2 marca 2021

Oferta pracy

PrzedmiotLogopedia
Termin składania dokumentów2021-04-30
Wymiar zatrudnieniaWakat
Liczba godzin40
Opis

Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży Niepełnosprawnej Ruchowo „Tęcza” poszukuje nauczyciela logopedy do pracy z dziećmi z różnymi dysfunkcjami.
Oferujemy zatrudnienie w ramach umowy o pracę w wymiarze pełnego etatu (8 godzin/dobę, od poniedziałku do piątku w przedziale godzin 08:00 – 18:00).
Wymagane wykształcenie i doświadczenie w przedmiotowym zakresie.

Aplikacje prosimy kierować w terminie do 30.04.2021 r.

Zainteresowanych powyższą ofertą prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli ( oferty bez poniższej klauzuli pozostaną bez rozpatrzenia ).
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży Niepełnosprawnej Ruchowo Tęcza w Szczecinie na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku). Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie, iż:
1) Administratorem moich danych osobowych jest Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży Niepełnosprawnej Ruchowo Tęcza w Szczecinie z siedzibą w Szczecinie (70-392), Ks. Piotra Wawrzyniaka 7a;
2) Mam prawo do dostępu do swoich danych, jak również ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania;
3) Mam prawo do wycofania zgody w każdym momencie poprzez wysłanie stosownej prośby na adres poczty elektronicznej Administratora ( podany w ogłoszeniu) ;
4) Moje dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora danych do czasu zakończenia procesów rekrutacyjnych, chyba że wcześniej wycofam swoją zgodę zgodnie ze znaną mi procedurą.

Typ szkołyPrzedszkole
Nazwa szkołyNiepubliczne Przedszkole Specjalne "Tęcza" w Szczecinie
MiastoSzczecin
Kod pocztowy70-392
Adresks. P. Wawrzyniaka 7a
PowiatSzczecin
Gminagmina miejska Szczecin
Telefon500009865
E-mailrekrutacja@tecza.org.pl