Kategoria: Laboratoria przyszłości

20 maja 2022

Nabór wniosków do programu „Laboratoria przyszłości” dla szkół podstawowych

W dniu 7 kwietnia 2022 roku ruszył nabór wniosków o udzielenie wsparcia finansowego w ramach rządowego programu rozwijania szkolnej infrastruktury oraz umiejętności podstawowych i przekrojowych dzieci i młodzieży – „Laboratoria przyszłości” dla podstawowych szkół niesamorządowych. Wsparcie może być przeznaczone na zakup wyposażenia stanowisk do pracy narzędziowej, sprzętu, narzędzi, elektronarzędzi, materiałów i innych przedmiotów i pomocy służących […]

7 lutego 2022

„Laboratoria Przyszłości” dla szkół podstawowych niesamorządowych i szkół ponadpodstawowych

W tym roku szkolnym „Laboratoria Przyszłości” trafią do wszystkich szkół w Polsce i polskich szkół za granicą. Decyzją premiera Mateusza Morawieckiego i ministra Przemysława Czarnka program ten obejmie także szkoły podstawowe niesamorządowe i szkoły ponadpodstawowe.

16 listopada 2021

„Laboratoria Przyszłości” – termin składania wniosków przedłużony do 30 listopada!

W związku z dużym zainteresowaniem programem „Laboratoria Przyszłości” nabór wniosków został przedłużony do 30 listopada 2021 r. Dzięki temu drukarki 3D, mikrokontrolery, roboty, sprzęt do nagrań i inne nowoczesne urządzenia będą mogły trafić do jeszcze większej liczby szkół.

8 października 2021

Laboratoria Przyszłości – już od dziś szkoły publiczne mogą zgłaszać się do największego w historii programu wsparcia nowoczesnej edukacji

Dwa tygodnie temu Ministerstwo Edukacji i Nauki uruchomiło program Laboratoria Przyszłości, w ramach którego ponad 1 mld zł trafi do szkół podstawowych w całym kraju na zakup nowoczesnego wyposażenia rozwijającego kompetencje przyszłości.