4 czerwca 2020

Info wtorki RPI – komunikat

Szanowni Państwo
Nauczyciele szkół i placówek oświatowych
województwa zachodniopomorskiego,

Kuratorium Oświaty w Szczecinie, jako Regionalny Punkt Informacyjny Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji – Narodowej Agencji Programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności, zaprasza do udziału w cyklu spotkań informacyjnych.

Rozpoczynamy „INFO wtorki RPI”, czyli cykliczne spotkania informacyjne dla przedstawicieli szkół i placówek oświatowych. Podczas wirtualnych spotkań zaprezentowane zostaną m.in. programy wsparcia finansowego, porady ekspertów w zakresie realizacji projektów współpracy szkół, jak również stworzymy wspólną bazę dobrych praktyk w realizacji takich przedsięwzięć.

Zapraszamy do udziału w INFO wtorku RPI pn. „Nowoczesne technologie w służbie cyfrowej szkoły”, w najbliższy wtorek (9 czerwca 2020). Podczas spotkania zaprezentowane zostaną programy i inicjatywy wspierające edukację i funkcjonowanie szkół. W programie m.in. prezentacja narzędzi i rozwiązań technologicznych dla szkół, narzędzia rozwoju zawodowego dla nauczycieli oferowane przez eTwinning, walory edukacyjne gier komputerowych i planszowych. Eksperci – przedstawiciele nauczycieli – podziela się z Państwem swoją wiedzą, doświadczeniami i pomysłami na wdrożenie TIK w codziennej pracy.

Udział w wydarzeniu należy zarejestrować swój udział na stronie internetowej. Po wejściu na stronę należy uruchomić dostęp klikając opcję „dołącz przez przeglądarkę”, następnie należy wpisać imię i adres e-mail, następnie klikając „wejdź”.

W przypadku pytań prosimy o kontakt: tel. 914427536, e-mail: egwizd@kuratorium.szczecin.pl

Serdecznie zapraszamy do udziału.