5 lutego 2019

NIEAKTUALNE: Zaproszenie na spotkanie „Realnie pomaturalnie”

Agencja Rozwoju Metropolii Szczecińskiej Sp. z o.o. działając w porozumieniu z grupą kreatywnych, młodych Szczecinian, serdecznie zaprasza do współpracy przy organizacji wydarzenia targowo-konferencyjnego pn. Realnie Pomaturalnie. Wydarzenie jest inicjatywą, ukazującą wszystkim uczestnikom szereg perspektyw rozwoju osobistego i zawodowego. Różnorodna tematyka dostosowana do potrzeb młodych ludzi, w łatwy i przejrzysty sposób nakreśli rzeczywisty obraz możliwych ścieżek kariery, dostępnych tuż po otrzymaniu dyplomu ukończenia szkoły średniej.

Wydarzenie, którego program dostępny jest w załączeniu odbędzie się 7 marca 2019 roku w siedzibie Technoparku Pomerania (ul. Cyfrowa 6). Celem wydarzenia jest ukazanie potencjału lokalnych i zagranicznych uczelni oraz prężnie rozwijającego się szczecińskiego rynku pracy.

Spotkanie dedykowane jest młodzieży, która znajduje się w stadium finalizacji średniego etapu edukacji i poszukuje idei dalszego rozwoju osobistego – w szczególności uczniowie szkół średnich, zawodowych, techników, branżowych, absolwentów szkół ponadpodstawowych i studentów.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej ARMS.

Załączniki

Program
Data: 2019-02-05, rozmiar: 184 KB