2 stycznia 2020

NIEAKTUALNE: Wręczenie aktów nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela dyplomowanego

W imieniu Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty serdecznie zapraszamy na uroczystość wręczenia aktów nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela dyplomowanego.

Uroczystość odbędzie się:

– w dniu 17 stycznia 2020 r. w Koszalinie, w Delegaturze Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego, ul. Gen. Władysława Andersa 34, sala nr 190, o godz. 11.00 dla nauczycieli zatrudnionych w szkołach i placówkach w Koszalinie oraz w powiatach: białogardzkim, drawskim, kołobrzeskim, koszalińskim, sławieńskim, szczecineckim, świdwińskim oraz wałeckim;

w dniu 20 stycznia 2020 r. w Szczecinie, w Sali Rycerskiej Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego przy ul. Wały Chrobrego 4, o godz. 10.00  dla nauczycieli zatrudnionych w szkołach  i placówkach w Szczecinie i Świnoujściu oraz w  powiatach: choszczeńskim, goleniowskim, gryfickim, gryfińskim, kamieńskim, łobeskim, myśliborskim, polickim, pyrzyckim, stargardzkim. 

Państwa Dyrektorów szkół i placówek oświatowych prosimy o poinformowanie o powyższym zainteresowanych nauczycieli oraz o umożliwienie im wzięcia udziału w tych uroczystościach.