10 lipca 2023

Wirtualne Laboratoria Przyszłości – letnia akademia WYSTARTOWAŁY ZAPISY!

Wirtualne Laboratoria Przyszłości – letnia akademia to inicjatywa, która ma na celu zapewnienie uczniom i nauczycielom szkół ponadpodstawowych z całego kraju dostępu do letnich kursów z podstaw obsługi oprogramowania naukowo-technicznego oraz komputerów o dużej mocy obliczeniowej w chmurze, jak również do szkoleń poświęconych sztucznej inteligencji.

Każdy uczestnik programu będzie mógł nauczyć się, jak korzystać z najlepszych na świecie programów, pod okiem doświadczonych trenerów, aby z czasem zrealizować swoje wymarzone projekty.

Wirtualne Laboratoria Przyszłości – letnia akademia to kursy, które wprowadzą Cię w tajniki obsługi programów: Matlab, AutoCAD, Inventor Professional, Revit i 3ds Max, oraz szkolenia ze sztucznej inteligencji.

Gdy zapoznamy uczestników z infrastrukturą chmurową, rozpoczniemy z myślą o nich cykl szkoleń w formie cotygodniowych webinarów. Uczestnicy będą mieli zapewnione kompleksowe wsparcie edukacyjne w postaci nagrań, instrukcji i plików treningowych.

Cel programu

Zrównanie dostępu do zaawansowanego oprogramowania naukowo-technicznego oraz komputerów w chmurze o dużej mocy obliczeniowej dla uczniów i nauczycieli szkół ponadpodstawowych w całym kraju. Udział w kursach i szkoleniu jest bezpłatny. Osoby, które ukończą kurs lub szkolenie, otrzymają odznakę w systemie Odznaka+

Grupa docelowa

Nauczyciele i uczniowie szkół ponadpodstawowych w Polsce.

W przypadku kursów – 500 nauczycieli i 500 uczniów.

W przypadku szkolenia poświęconego sztucznej inteligencji – 500 nauczycieli i 500 uczniów.

Termin 

Kursy i szkolenia będą się odbywać w wakacje 2023 r

Terminy poszczególnych szkoleń

Zapisz się na kurs lub szkolenie

Zapisy

Więcej informacji na stronie programu.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu:

Anna Lewińska-Majchrzak

Kuratorium Oświaty w Szczecinie

Tel. 91 44 27 531

Email: amajchrzak@kuratorium.szczecin.pl