13 czerwca 2024

VIII Słoneczne Spotkanie Integracyjne w Ośrodku Kultury w Drawsku Pomorskim

6 czerwca br w Ośrodku Kultury w Drawsku Pomorskim odbyło się VIII Słoneczne Spotkanie Integracyjne zorganizowane przez Zespół Placówek Edukacyjno-Terapeutycznych w Bobrowie. W wydarzeniu wzięła udział Jolanta Będlin Kierownik Oddziału Zamiejscowego Delegatury w Koszalinie z siedziba w Wałczu.

Spotkanie integracyjne

Otwarcie wydarzenia nawiązującego do Dnia Godności Osób Niepełnosprawnych rozpoczął barwny korowód, W tym dniu nie zabrakło stałego tradycyjnego występu artystycznego w wykonaniu uczniów, wychowanków jak i wszystkich pracowników placówki, czyli podróży do kraju kwitnącej wiśni w przedstawieniu  pt. „Najpiękniejszy wachlarz”.

Wręczenie statuetki

Podczas uroczystości w ramach podziękowania Przyjaciołom ZPE-Tu, dyrektor Zespołu Placówek Edukacyjno-Terapeutycznych w Bobrowie – p. Krystian Ignacak wręczał statuetki symbolizujące wdzięczności za bezinteresowne wsparcie oraz współpracę.

Pełna fotorelacja z tego wydarzenia dostępna jest na fanpage’u ZPE-T na Facebooku: https://www.facebook.com/sosw.bobrowo/posts/pfbid02ZLcfbNZ5STCYfS15fZtm8CTTrCWFkfT7unS3t1AT5U4fZpUnyrEjBWDjqL8bsuVJl

Galeria