1 lutego 2019

Uroczystość wręczenia dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów oraz stypendystom Ministra Edukacji Narodowej

Szanowni Państwo,

w imieniu Wojewody Zachodniopomorskiego i Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty zapraszamy stypendystów Prezesa Rady Ministrów i Ministra Edukacji Narodowej z opiekunami oraz dyrektorów szkół na uroczystości wręczenia dyplomów, które odbędą się w dniach:

  • 19 lutego 2019 r. godz. 10.00 w Sali Rycerskiej Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego, przy ul. Wały Chrobrego 4 w Szczecinie, dla stypendystów Prezesa Rady Ministrów z powiatów: choszczeńskiego, goleniowskiego, gryfickiego, gryfińskiego, kamieńskiego, łobeskiego, myśliborskiego, polickiego, pyrzyckiego, stargardzkiego i miasta Świnoujście.
  • 21 lutego 2019 r. godz. 10.00 w Sali Rycerskiej Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego, przy ul. Wały Chrobrego 4 w Szczecinie, dla stypendystów Prezesa Rady Ministrów z terenu Miasta Szczecin oraz stypendystów Ministra Edukacji Narodowej z terenu objętego nadzorem przez Kuratorium Oświaty w Szczecinie.
  • 22 lutego 2019 r. godz. 11.00 w Sali nr 190 Delegatury Urzędu Wojewódzkiego w Koszalinie, przy ul. Gen. Andersa 34, dla stypendystów Prezesa Rady Ministrów i Ministra Edukacji Narodowej z powiatów: białogardzkiego, drawskiego, kołobrzeskiego, sławieńskiego, szczecineckiego, świdwińskiego, wałeckiego, miasta i powiatu koszalińskiego.