20 grudnia 2021

Odbiór aktów nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela dyplomowanego

Poniżej przekazujemy informację odnośnie odebrania aktów nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela dyplomowanego. Komunikat dotyczy nauczycieli, którzy złożyli wnioski do końca października 2021 roku.

Tablica z napisem Kuratorium Oświaty w Szczecinie

Kuratorium Oświaty w Szczecinie

Nauczyciele zatrudnieni w szkołach i placówkach w Szczecinie, Świnoujściu oraz powiatach: choszczeńskim, łobeskim, goleniowskim, gryfickim, gryfińskim, kamieńskim, myśliborskim, polickim, pyrzyckim, stargardzkim mogą odbierać akty w Kuratorium Oświaty w Szczecinie (ul. Wały Chrobrego 4, portiernia) od 22 grudnia br., w godzinach 8.00 – 15.00.

Delegatura Kuratorium Oświaty w Koszalinie

Nauczyciele zatrudnieni w szkołach i placówkach w Koszalinie oraz w powiatach: białogardzkim, kołobrzeskim, koszalińskim, sławieńskim, świdwińskim, szczecineckim mogą odbierać akty w Delegaturze Kuratorium Oświaty w Koszalinie (ul. Gen. Władysława Andersa 34) od 23 grudnia br., w godzinach 8.00 – 15.00.

Oddział zamiejscowy Delegatury w Koszalinie z siedzibą w Wałczu

Nauczyciele zatrudnieni w szkołach i placówkach w powiecie drawskim i wałeckim mogą odbierać akty w oddziale zamiejscowym Delegatury w Koszalinie z siedzibą w Wałczu (ul. Bydgoska 50, pok. 110) od dnia 23 grudnia br., w godzinach 8.00 – 15.00.

Uwaga!

Prosimy o przestrzeganie zasad reżimu sanitarnego, tj. dezynfekcję rąk po wejściu do Urzędu, założenie maseczki na usta i nos oraz o posiadanie własnego długopisu, celem podpisania potwierdzenia odbioru dokumentów. Zalecamy również skorzystanie z możliwości odbioru aktów nadania przez jedną osobę z danej szkoły, po dostarczeniu upoważnienia podpisanego przez nauczyciela do odbioru jego dokumentów.