24 grudnia 2020

Odbiór aktów nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela dyplomowanego

Uprzejmie informujemy, że nauczyciele województwa zachodniopomorskiego, którzy do końca października 2020 r. złożyli wnioski o postępowanie kwalifikacyjne o nadanie stopnia awansu zawodowego nauczyciela dyplomowanego, mogą odbierać akta nadania ww. stopnia awansu zawodowego od dnia 30 grudnia 2020 r. w godz. od 8.00 do 15.00 :

– w Kuratorium Oświaty w Szczecinie, ul. Wały Chrobrego 4, portiernia: nauczyciele zatrudnieni w szkołach i placówkach w Szczecinie, Świnoujściu oraz powiatach: choszczeńskim, łobeskim, goleniowskim, gryfickim, gryfińskim, kamieńskim, łobeskim, myśliborskim, polickim, pyrzyckim, stargardzkim;

w Delegaturze Kuratorium Oświaty w Koszalinie, ul. Gen. Władysława Andersa 34: nauczyciele zatrudnieni w szkołach  i placówkach w Koszalinie oraz w powiatach: białogardzkim, kołobrzeskim, koszalińskim, sławieńskim, świdwińskim, szczecineckim;

w Oddziale zamiejscowym Delegatury w Koszalinie z siedzibą w Wałczu, ul. Bydgoska 50:  nauczyciele zatrudnieni w szkołach i placówkach w powiecie drawskim i wałeckim.

Prosimy o przestrzeganie zasad reżimu sanitarnego, tj. dezynfekcję rąk po wejściu do Urzędu, założenia maseczki na usta i nos oraz o posiadanie własnego długopisu celem podpisania potwierdzenia odbioru dokumentów. Zalecamy skorzystanie z możliwości odbioru aktów nadania przez jedną osobę z danej szkoły dla pozostałych nauczycieli tej samej szkoły, po dostarczeniu upoważnienia podpisanego przez nauczyciela do odbioru jego dokumentów.