13 września 2021

Jubileusz 30-lecia Salezjańskiego Ośrodka Wychowawczego w Trzcińcu

9 września br. Zachodniopomorski Wicekurator Oświaty pan Bogusław Ogorzałek uczestniczył w Jubileuszu 30-lecia Salezjańskiego Ośrodka Wychowawczego Domu Młodzieży w Trzcińcu.

grupa ludzi siedząca na krzesłach

Uroczystość była także połączona z inauguracją roku szkolnego 2021/2022 szkół i placówek wychowawczych prowadzonych przez Towarzystwo Salezjańskie Inspektorię Pilską.

List Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

Podczas wydarzenia wicekurator Ogorzałek odczytał list Zachodniopomorskiej Kurator Oświaty, skierowany do dyrektora placówki.

– W tym uroczystym dniu pragnę wyrazić głęboki szacunek dla Państwa pracy i podziękować za trud włożony w tworzenie dobrej, przyjaznej atmosfery w Państwa placówce. Drodzy Wychowankowie, z całego serca życzę Wam, abyście zawsze pod skrzydłami swoich nauczycieli, mogli rozwijać swoje pasje, by nigdy nie zabrakło Wam odwagi w dążeniu do obranych celów i spełniania marzeń. Wierzę, że Wasi opiekunowie sprawią, iż czas spędzony w ośrodku będzie dla Was czasem magicznym, przyniesie wiele niezapomnianych chwil i dużo radości – napisała w liście Magdalena Zarębska-Kulesza, Zachodniopomorski Kurator Oświaty.

Galeria