17 stycznia 2020

Zaproszenie do udziału w kampanii informacyjno-edukacyjnej pn. „Hazard? Nie, dziękuję!”

Szanowni Państwo
Dyrektorzy szkół podstawowych i ponadpodstawowych
województwa   zachodniopomorskiego!                                                                                        

Izba Administracji Skarbowej w Szczecinie zaprasza szkoły podstawowe (klasy VII-VIII) i ponadpodstawowe z województwa zachodniopomorskiego do zgłaszania swojego udziału w kampanii informacyjno-edukacyjnej pn. „Hazard? Nie, dziękuję!”. Celem przedsięwzięcia jest podniesienie świadomości młodych osób na temat zagrożeń, jakie niesie ze sobą hazard.

Tegoroczna edycja kampanii uzyskała honorowy patronat Ministerstwa Edukacji Narodowej.

W ramach prowadzonej kampanii „Hazard? Nie, dziękuję!” Izba Administracji Skarbowej w Szczecinie planuje organizację lekcji edukacyjnych.

Wszystkie zainteresowane szkoły mogą zgłaszać swój udział w akcji, wysyłając formularz zgłoszeniowy na adres: hazard-edukacja.ias.szczecin@mf.gov.pl lub telefonicznie dokonać zgłoszenia pod numerami: (91) 480-36-66 lub (91) 480-34-10.

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest do pobrania na stronie internetowej Izby Administracji Skarbowej w Szczecinie: www.zachodniopomorskie.kas.gov.pl

Zajęcia edukacyjne będą prowadzone do czerwca 2020 r. Termin spotkania w poszczególnych szkołach zostanie uzgodniony z osobą wskazaną w formularzu zgłoszeniowym.

Mając na względzie powyższe zagrożenia oraz konieczność zapobiegania negatywnym skutkom hazardu, zwłaszcza wśród dzieci i młodzieży, zachęcamy do aktywnego zaangażowanie się w realizację kampanii.