12 lutego 2021

Webinar dla dyrektorów, nauczycieli, pedagogów, bibliotekarzy: „Cyfrowa mobilność z eTwinning – technologia dla edukacji”

Kuratorium Oświaty w Szczecinie we współpracy z Fundacją Rozwoju Systemu Edukacji zaprasza do udziału w bezpłatnym webinarze dotyczącym Programu eTwinning.

eTwinning oferuje platformę współpracy dla pracowników szkół (nauczycieli, dyrektorów szkół, bibliotekarzy, itp.) z jednego z krajów europejskich, które tutaj komunikują się, współpracują, realizują projekty, dzielą się i, mówiąc krótko, czują się i są częścią najbardziej ekscytującej społeczności edukacyjnej w Europie. Niniejsza publikacja zawiera przepis na sukces w eTwinning. Jest on współfinansowany przez Erasmus+, Europejski program dla Edukacji, Szkoleń, Młodzieży i Sportu.

Nabór do programu jest ciągły, w każdej chwili możecie Państwo przystąpić do realizacji projektów (w tym także ze szkołą partnerską z Polski!).

Ponadto na spotkaniu zaprezentujemy ciekawe i bezpłatne narzędzia i programy do stosowania zarówno podczas kształcenia w formie zdalnej, jak i stacjonarnej.

Webinar odbędzie się 19 lutego 2021 roku o godzinie 14:00.

Zapisy na szkolenia przyjmowane są za pośrednictwem strony internetowej. Każda zapisana osoba otrzyma link dostępu na szkolenie w dniu 18.02.2021 r. na wskazany w rejestracji adres e-mail. Liczba miejsc ograniczona – dla max. 300 osób.