24 czerwca 2020

Warsztaty Artystyczne Radosne Serca

Fundacja Nowe Pokolenie z Bydgoszczy zaprasza do udziału w Ogólnopolskich Warsztatach Artystycznych Radosne Serca! W tym roku, z uwagi na pandemię, warsztaty organizowane są w formie on-line. Projekt jest bezpłatny.

Główną ideą tego interdyscyplinarnego przedsięwzięcia jest przede wszystkim wyrównywanie szans w dostępie do edukacji kulturalnej oraz promocja aktywnych form spędzania czasu wolnego poprzez poszerzanie wiedzy i zainteresowań artystycznych młodych ludzi, którzy na co dzień mają utrudniony dostęp do różnorodnych działań twórczych.

Projekt jest skierowany do uzdolnionych dzieci i młodzieży w wieku 10-21 lat z całej Polski. Do udziału organizatorzy zapraszają osoby, które mają zdolności taneczne, plastyczne, teatralne i wokalne.  

Osoby zakwalifikowane do projektu będą od 13 do 24 lipca brały udział w warsztatach z wybranej dziedziny artystycznej. Codzienne zajęcia z instruktorami będą uzupełnione o spotkania z gośćmi znanymi z ekranów TV. Pierwszym z nich będzie Tadeusz Seibert – finalista programu The Voice of Poland!

Na zakończenie nagrany zostanie film, który będzie dokumentował pracę uczestników. Film będzie udostępniony na stronie internetowej organizatora, a także na facebooku oraz na kanale YouTube.

Zgłoszenia przyjmowane są mailowo (fundacja@nowe-pokolenie.pl), do dnia 05 lipca 2020 r.

Szczegółowe informacje dostępne na stronie www.nowe-pokolenie.pl