20 listopada 2023

Rekrutacja do programu Rise już otwarta

Razem z American Councils jako organizacją partnerską, Rise ma przyjemność ogłosić, że rekrutacja
na program 2024/2025 już jest otwarta. Ta przełomowa inicjatywa ma na celu rozwijanie talentów obiecujących młodych ludzi na całym świecie. Rise koncentruje się na wyłanianiu młodych osób, które mają potencjał do tego, aby dokonać znaczących zmian na świecie.

O programie 

Rise to program przeznaczony dla obiecujących młodych osób w wieku 15-17 lat, którym zapewnia możliwość realizowania projektów społecznych oraz wsparcia w samorozwoju. Program zachęca młodych do stworzenia projektu polegającego na wspieraniu potrzeb społecznych, przy jednoczesnym rozwoju własnych talentów. W ramach programu wybrana młodzież uzyskuje wsparcie, które może obejmować różnego rodzaju stypendia, współpracę z ekspertami, tworzenie sieci kontaktów oraz dostęp do możliwości rozwoju kariery. Program daje również możliwość dodatkowego finansowania projektów mających na celu rozwiązywanie globalnych problemów oraz wspieranie potrzeb społecznych.

Wyjątkowy proces rekrutacji

Zbyt często obiecując młodzi ludzie nigdy nie realizują w pełni swojego potencjału, aby dokonać zmian w społeczeństwie. Zdarza się, że ich pomysły nigdy nie zostają odkryte lub nie mają dostępu do zrealizowania swoich pomysłów, napotykając bariery społeczne i ekonomiczne. Dlatego właśnie Rise stworzyło innowacyjny program, którego rekrutacja opiera się na filmikach, projektach oraz wywiadach grupowych, które pozwolą młodym ludziom pokazać własny potencjał na wiele sposobów.

Dodatkowe informacje

Zapisy do programu trwają do 17 stycznia 2024 r.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie organizatora, bądź bezpośrednio u opiekunów projektu:

Piotr Dobrosz +48 530 097 051, Agata Łaziuk 48 570 353 512.