3 czerwca 2022

Konferencja „Staże uczniowskie. Korzyści i wyzwania – perspektywa szkoły, ucznia i pracodawców”

Dolnośląscy Pracodawcy i Międzynarodowa Akademia Zawodowa sp. z o.o. zapraszają do udziału w dwudniowej konferencji „Staże uczniowskie. Korzyści i wyzwania – perspektywa szkoły, ucznia i pracodawców”, która odbędzie się w dniach 13-14.06.2022 r. w Hotelu ibis Styles przy Placu Konstytucji 3 Maja 3 we Wrocławiu.

Czym są staże uczniowskie?

Staże uczniowskie to nowe narzędzie umożliwiające uczniom szkół branżowych i zawodowych zdobycie konkretnego doświadczenia oraz tworzenia relacji  pracodawcą. Pracodawca natomiast zyskuje pracownika, którego jest w stanie odpowiednio przeszkolić i przygotować do pracy na danym stanowisku jeszcze zanim skończy on szkołę.

Szczegółowe informacje

Podczas konferencji będą Państwo mieli możliwość wysłuchania wystąpień przedstawicieli Kuratoriów Oświaty, doświadczonych przedsiębiorców i szkoleniowców, ekspertów z obszaru funduszy unijnych oraz wielu innych inspirujących osób, które podzielą się swoją wiedzą na temat edukacji i staży uczniowskich. 

Zgłoszenia

Aby wziąć udział w konferencji należy dokonać rejestracji przez formularz Google do 07.06.2022 r. do godz. 14:00 → https://forms.gle/iQc6DtdbSPs3APa58