30 listopada 2021

IX Ogólnopolski Dzień Informacyjny – Europejskie Programy Edukacyjne

13 stycznia 2022 roku odbędzie się IX edycja Ogólnopolskiego Dnia Informacyjnego. Hasło tegorocznego spotkania brzmi: Europejskie programy edukacyjne.

Ogólnopolski Dzień Informacyjny

Ogólnopolski Dzień Informacyjny to jedna z największych konferencji poświęconych europejskim programom edukacyjnym, organizowana od 2014 r. Wydarzenie skierowane jest do osób, które realizowały już unijne projekty edukacyjne oraz tych, które dopiero planują rozpocząć działania w ramach programów zarządzanych przez Narodową Agencję Programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności. Wśród uczestników są m.in.: nauczyciele, pracownicy uczelni, osoby pracujące z młodzieżą oraz praktycy zajmujący się kształceniem dorosłych.

Dla uczestników

Uczestnicy tego wydarzenia będą mogli m.in. wysłuchać wykładu w formie praktycznego przewodnika po programach zarządzanych przez Narodową Agencję oraz wziąć udział w konsultacjach tematycznych dotyczących: szkolnictwa wyższego, edukacji młodzieży i dorosłych, sportu, szkoleń zawodowych czy mobilności uczniów.

Podczas wydarzenia będzie także możliwość rozmowy z ekspertami o szansach i korzyściach, jakie dają program Erasmus+ oraz inne inicjatywy edukacyjne.

Szczegóły

Rejestracja na wydarzenie możliwa jest za pośrednictwem formularza na stronie internetowej. W przypadku pytań prosimy o kontakt na adres: wydarzenia@frse.org.pl oraz pod numerem telefonu: 505 433 469.