Kuratorium Oświaty w Szczecinie

Sprawozdanie z realizacji programu

Szanowni Państwo,
 
Organy prowadzące szkoły podstawowe objęte Rządowym programem
„Książki naszych marzeń”
 
W związku z koniecznością sporządzenia sprawozdania z realizacji Rządowego programu wspierania w 2015r. organów prowadzących szkoły podstawowe i szkoły artystyczne realizujące kształcenie ogólne w zakresie szkoły podstawowej w obszarze rozwijania zainteresowań uczniów przez promocję czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży – „Książki naszych marzeń”, uprzejmie informuję, że w załączeniu zostały zamieszczone opublikowane na stronie internetowej Ministerstwa Edukacji Narodowej wzory sprawozdań z realizacji programu.  
Przypominam, że na mocy § 12 ust. 2 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 26 maja 2015 r. w sprawie szczegółowych warunków, form i trybu realizacji Rządowego programu wspierania w 2015 r. organów prowadzących szkoły podstawowe i szkoły artystyczne realizujące kształcenie ogólne w zakresie szkoły podstawowej w obszarze rozwijania zainteresowań uczniów przez promocję czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży - "Książki naszych marzeń" (Dz. U. z 2015 r. poz. 759) oraz zgodnie z § 5 ust. 3 zawartej umowy, w terminie do 15 czerwca 2016r. organ prowadzący szkołę, który otrzymał wsparcie finansowe na zakup książek do bibliotek szkolnych, zobowiązany jest do przekazania sprawozdania z realizacji programu.
W związku z powyższym proszę o wypełnienie wskazanego wzoru sprawozdania i przesłanie go do Kuratorium Oświaty w Szczecinie ul. Wały Chrobrego 4, 70-502 Szczecin,w wersji papierowej oraz w wersji elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .
 
Wzory sprawozdań można również pobrać ze strony internetowej Ministerstwa Edukacji Narodowej.
 

Zachodniopomorski Kurator Oświaty
Magdalena Zarębska-Kulesza

              

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Proszę pamiętać, że zawsze można zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności.

  Akceptuję pliki cookie na tej stronie.