Kuratorium Oświaty w Szczecinie

Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 września 2008 r. w sprawie orzeczeń i opinii wydawanych przez zespoły orzekające działające w publicznych poradniach psychologiczno-pedagogicznych (Dz. U. Nr 173, poz. 1072) Drukuj
wtorek, 07 października 2008 10:25

Rozporządzenie określa:
- skład zespołów orzekających działających w publicznych poradniach psychologiczno pedagogicznych;
- tryb powoływania zespołów orzekających oraz szczegółowe zasady działania tych zespołów;
- tryb postępowania odwoławczego;
- wzory orzeczeń wydawanych przez zespoły orzekające;
- szczegółowe zasady kierowania dzieci i młodzieży do kształcenia specjalnego, indywidualnego obowiązkowego rocznego przygotowania przedszkolnego lub indywidualnego nauczania.

Rozporządzenie wchodzi w życie 15 października 2008 r.

 

Kuratorium Oświaty

Jesteś tutaj  : Strona główna Prawo oświatowe Akty prawne 2008 Nowe Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 września 2008 r. w sprawie orzeczeń i opinii wydawanych przez zespoły orzekające działające w publicznych poradniach psychologiczno-pedagogicznych (Dz. U. Nr 173, poz. 1072)

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Proszę pamiętać, że zawsze można zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookie na tej stronie.