Kuratorium Oświaty w Szczecinie

Szkolenia z zakresu wdrażania nowej podstawy programowej

Szanowni Państwo Dyrektorzy
szkół podstawowych i gimnazjów
województwa zachodniopomorskiego

Pragnę poinformować, że w związku z wprowadzonym przez Ministra Edukacji Narodowej, w dniu 24 stycznia 2017 r., nowym kierunkiem polityki oświatowej państwa, dotyczącym „Przygotowania do wdrożenia od roku szkolnego 2017/2018 nowej podstawy programowej”, placówki doskonalenia nauczycieli zostały zobowiązane do uwzględnienia powyższego w swoich planach pracy oraz zaplanowania odpowiednich form doskonalenia zawodowego dla nauczycieli.

Realizacja szkoleń dla nauczycieli będzie przebiegała w dwóch etapach:
I etap - do dnia 23.06.2017 r. (nauczyciele szkół podstawowych),
II etap - do sierpnia 2017 r. (nauczyciele gimnazjów rozpoczynający pracę w szkołach podstawowych w roku szkolnym 2017/2018).

W związku z tym, proszę wszystkich Państwa o zapoznanie się z zamieszczonym w załączniku szczegółowym harmonogramem szkoleń z zakresu nowej podstawy programowej oraz kierowanie nauczycieli na wybrane formy doskonalenia.
Jednocześnie informuję, że w sprawach związanych ze szkoleniami (potwierdzenie daty szkolenia, zapisy, miejsce, godzina, osoba prowadząca, itp.) należy kontaktować się z odpowiednimi placówkami, których dane zamieszczono na końcu załącznika.


Zachodniopomorski Kurator Oświaty

Magdalena Zarębska-Kulesza

Załączniki:
Download this file (Harmonogram_szkolen.docx)Harmonogram szkoleń16 kB

              

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Proszę pamiętać, że zawsze można zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności.

  Akceptuję pliki cookie na tej stronie.