Kuratorium Oświaty w Szczecinie

Konieczności zgłoszenia szkół do konkursów przedmiotowych

Szanowni Państwo
Dyrektorzy szkół podstawowych i gimnazjów,

informujemy, że zmieniła się procedura uczestnictwa szkół w konkursach przedmiotowych.

Warunkiem koniecznym przystąpienia szkoły do konkursu przedmiotowego jest zgłoszenie przez dyrektora za pośrednictwem wyłącznie poczty elektronicznej szkoły (formularz zgłoszeniowy w załączeniu) jej udziału do Kuratorium Oświaty w Szczecinie, na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w nieprzekraczalnym terminie do 06 października 2017 r. Dyrektor, zgłaszając szkołę, otrzymuje login oraz hasło, za pomocą którego pobiera test konkursowy wraz z kluczem odpowiedzi i kryteriami oceniania w przeddzień konkursu.

Ponadto informujemy, że arkusze testów etapu szkolnego konkursów przedmiotowych, na poziomie szkoły podstawowej i gimnazjum, nie będą wykraczać poza obowiązującą podstawę programową danego przedmiotu.

Osoba do kontaktu:
Bartosz Mysłowski, tel. (91) 44 27 551

              

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Proszę pamiętać, że zawsze można zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności.

  Akceptuję pliki cookie na tej stronie.