Kuratorium Oświaty w Szczecinie

Uroczystość 25-lecia Szkoły Podstawowej Integracyjnej nr 21 w Koszalinie z udziałem Zachodniopomorskiego Wicekuratora Oświaty

10 stycznia br., Zachodniopomorski Wicekurator Oświaty pan Robert Stępień wziął udział w uroczystościach jubileuszu 25-lecia Szkoły Podstawowej Integracyjnej nr 21 im. Kornela Makuszyńskiego w Koszalinie.

 

Wśród zaproszonych gości byli także: Zastępca Prezydenta Miasta Koszalina pan Przemysław Krzyżanowski, Dyrektor Centrum Edukacji Nauczycieli w Koszalinie pan Stefan Turowski oraz  współtwórca szkoły i jej pierwszy Dyrektor pani Bogumiła Załuska.

 

Dyrektor szkoły pani Krystyny Pater w  swoim przemówieniu podkreśliła, że szkoła, którą kieruje, to miejsce, w którym widoczne jest wyraźne zaangażowanie kadry, rodziców i uczniów tworzące niepowtarzalną atmosferę.

 

Cześć artystyczną wydarzenia zapewnili uczniowie szkoły.

 

Po uroczystej gali wszyscy zaproszeni goście mogli zwiedzić szkołę orz zapoznać się z wyeksponowanymi kronikami i wystawami tematycznymi związanymi z jubileuszem 25-lecia.

              

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Proszę pamiętać, że zawsze można zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności.

  Akceptuję pliki cookie na tej stronie.