Kuratorium Oświaty w Szczecinie

Uroczyste Obchody Narodowego Święta Niepodległości w Szkole Podstawowej nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Szczecinie

10 października br. w Szkole Podstawowej nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Szczecinie odbyła się uroczystość z okazji Narodowego Święta Niepodległości.

W uroczystości wzięła udział pani Alina Sukiennicka – starszy wizytator w Wydziale Kształcenia Ogólnego i Specjalnego w Kuratorium Oświaty w Szczecinie, przedstawiciele władz miasta oraz przedstawiciele Instytutu Pamięci Narodowej.


Wszyscy przybyli na uroczystość mogli zobaczyć wspaniały program artystyczny przygotowany przez uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 w Szczecinie i prezentację musztry paradnej w wykonaniu w wykonaniu klasy mundurowej Zachodniopomorskiego Centrum Edukacji Morskiej i Politechnicznej.

W ramach uroczystości odbyło się także podsumowanie konkursu „Nasza Niepodległa”, wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych, lekcje o niepodległej - przeprowadzone przez przedstawiciela IPN, a także gra pn. „Wyścig do niepodległości”, zorganizowana w Auli szkolnej.

              

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Proszę pamiętać, że zawsze można zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności.

  Akceptuję pliki cookie na tej stronie.