Kuratorium Oświaty w Szczecinie

Uroczyste Pasowanie na Żeglarza w Przedszkolu Publicznym nr 65 „Zatoczka” w Szczecinie

9 października br. w Przedszkolu Publicznym nr 65 „Zatoczka” w Szczecinie odbyło się uroczyste Pasowanie na Żeglarza najstarszych przedszkolaków.

Przedszkole od lat realizuje Program Edukacji Morskiej. Bohaterowie wydarzenia – dzieci z grupy V – przedstawiły wszystkim przybyłym na uroczystość gościom i rodzicom wspaniały program wokalno – taneczny o tematyce morskiej. Podczas takiej uroczystości nie mogło zabraknąć żeglarskich szant, tańca piratów i syren, czy pieśni o wielkich podróżach i dalekich rejsach.


Wspólnie z przedszkolakami na morską wyprawę wyruszyli: Dyrektor Wydziału Pragmatyki Zawodowej Nauczycieli w Kuratorium Oświaty w Szczecinie pani Monika Sierant, dr nauk przyrodniczych, biolog, żeglarz, kapitan jachtowy, podróżnik, prawnuk Sabały, Honorowy Ambasador Szczecina, autor wielu książek pan Maciej Krzeptowski, kapitan żeglugi wielkiej pan Wiktor Czapp, historyk żeglarstwa pan Piotr Owczarski, przedstawicielka Pałacu Młodzieży- koordynator Szczecińskiego Programu Edukacji Wodnej i Żeglarskiej ,, Z wiatrem w żagle!''- pani Jolanta Gałęzowska, emerytowany koordynator programu EW i Ż pan Wiesław Seidler oraz radny Rady Osiedla Grabowo- Drzetowo pan Łukasz Listwoń.

              

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Proszę pamiętać, że zawsze można zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności.

  Akceptuję pliki cookie na tej stronie.