Kuratorium Oświaty w Szczecinie

Konferencja i wojewódzkie warsztaty programowania dla dyrektorów i nauczycieli pod Honorowym Patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

14 marca 2017 r. w Szkole Podstawowej nr 7 im. Heleny Raszki w Szczecinie odbyła się w ramach ogłoszonego przez Ministra Edukacji Narodowej, Ministra Cyfryzacji i Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego: Pilotażowego wdrożenia programowania w edukacji formalnej „ II Konferencja – wojewódzkie warsztaty programowania dla dyrektorów i nauczycieli klas I-VI SP i gimnazjum CodeMix – Od zabawy i myślenia algorytmicznego do programowania aplikacji”. Wydarzenie to zostało objęte patronatem honorowym Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty.

Organizatorami przedsięwzięcia byli: Zachodniopomorskie Kuratorium Oświaty, ZSO Stargard, SP 48 im. WOP w Szczecinie, Stowarzyszenie Mistrzowie Kodowania, SP nr 7 w Szczecinie, Edusense, Trorobot.
W konferencji wzięli udział: Zachodniopomorski Wicekurator Oświaty, pan Jerzy Sołtysiak oraz specjalista do spraw innowacji Kuratorium Oświaty w Szczecinie, pani Teresa Kosmaczewska.

              

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Proszę pamiętać, że zawsze można zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności.

  Akceptuję pliki cookie na tej stronie.